Materiály

Firma Maier Sports dodržuje při výrobě, jak sociální standardy, tak i bere ohledy na životní prostředí. Odmítá dětskou a nucenou práci. Dohlíží na standartní odměnu a pracovní dobu, dle lokálních předpisů. Při volbě materiálů dbá na ekologickou výrobu s důrazem na šetření vody a zamezení jedovatých látek.

 

Firma klade důraz na použití osvědčených funkčních materiálů a dlouhou životnost ! Kvalita u Maier - Sports znamená také lásku k detailu, jakou jsou např. jemné materiály na kapsy, pachově neutrální předeprané textílie, které se již nesráží nebo kapsičky na mobily.

Kvalitní vypracování, ale v žadném případě neznamená, zdražení výrobku.

 

Typy materiálu a membrán

 

 Používaná technologie  AGION ACTIVE   dokáže maximálně absorbovat jakékoliv pachy na oblečení, jakéhokoliv původu. Částice stříbra zabíjejí bakterie a díky oxidantům znemožní příčiny zápachu.

 

 

- velmi dobré tepelně izolační vlastnosti, odpuzuje vodu, rychleschnoucí, vyrobeno z recyklovaných vláken, dobře stlačitelný.       

 

 

 

 

 

 

 

 

- podporuje regulaci těla a minimalizuje prochladnutí při menším pohybu, zajišťuje ochranu díky dvouvrstvému nepromokavému materiálu, odvádí vlhkost od těla, při narušení vnější strany nedochází ke snížení funkčních vlastností materiálu.

 

 

 

 

 

RUKAVICE SNOWLIFE -  technologie

          

- Komfort a pohodlí v každém okamžiku          -  membána udržující teplo, chránící proti vlhku

                                                                           a studenému počasí

          

- umožňuje teplo podle Vašeho přání              - ochrana a podpora v jakékoli situaci

          

- materiál udržuje teplo i při velmi nízké          - optimální ochrana proti větru a vnějšímu počasí

  teplotě